Kış Bahçesi
Kış Bahçesi
Kış Bahçesi
Kış Bahçesi
Kış Bahçesi

KIŞ BAHÇESİ

Her yapıya kolayca uygulanabilen sistemimiz üstün bir teknolojiye sahiptir. Yıl boyunca ışık alan sistemlerimiz sizi ve evinizi yazın ılık kışın sıcak tutar. Bahçenizde her mevsim bahar havası yaşarsınız.
Ayrıca evinizde/tesisinizde dinlenebileceğiniz, çay kahve içebileceğiniz sessiz ve huzurlu bir ortam yaratır.
Kış bahçesi ile özlediğiniz huzur ve mutluluğa Avrupa bahçelerinin estetiğiyle ulaşacaksınız.
Lapa lapa kar yağarken fırtına koparken yeşillikler içinde kahve yudumlamak, kitap okumak, müzik dinlemek, sevdiklerinizle bunları paylaşmak. Hayali bile güzel geliyor değil mi?

İşte size bir kış bahçesi yaptırmanız için ana sebeplerden bazıları....

Evinizin herhangi bir yerine kış bahçesi yapılması size ekstra bir yaşam alanı kazandırır. Kış bahçelerini evinizin salonu, oturma odası, yemek odası, yatak odası, jakuzi odası, spa, mutfak veya hobby odası olarak da kullanarak yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.
Bir kış bahçesi yaptırarak bahçe keyfini yılın sadece iki veya üç ayında, değil tüm yıl, on iki ay boyunca aralıksız yaşayabilirsiniz.
Evinizle iç içe olan kış bahçeniz size şehir hayatı ve stresin kışın yarattığı sıkıcı atmosferinden kaçışınızı sağlayacak bir mekan yaratır.Psikolojik olarak sizi rahatlatır ve sizi yaşama bağlar.
Evinizin en değerli odası kış bahçeniz olacaktır.Misafirleriniz ve dostlarınız da bu odadan hiç çıkmak istemeyeceklerdir.
Kış bahçeniz ile sadece güneşin değil, yıldızların keyfini ve gizemini de tüm yıl boyunca aralıksız yaşayabilirsiniz.
Kış bahçeniz size doğanın tüm renklerini yaşamanızı temin eder.Yeşiller,sarılar, kırmızılar, pembeler, bütün bu güzel renkler artık her gün sizinledirler.
Kış bahçeniz içindeki huzurlu ve dingin yaşamın tebessümünü her sabah yüzünüzde hissedeceksiniz.Sessizliği bozan tek şey çocuklarınızın kahkahası olacaktır. Onlarda kış bahçesinde yaşamaktan en az sizin kadar mutlu olacaklardır.
Kış bahçenizde eğlenceli bir akşamda geçirebilirsiniz.Sizin gibi özel dostlarınıza hareketli bir davette verebilirsiniz.En yakındaki kapı komşunuzu da davet etmeyi unutmayın. Zira O da sizden biri.
Arınmanın ve doğayla bütünleşmenin, içinize doğanın temiz nefesini çekmenin gerçek mutluluğu yaşamanın, ailenizle daha çok vakit geçirmenin size iyi gelecek şeyler yapmanın çoktan zamanı gelmedi mi?...
Artık hayallerinizi kış bahçenizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

4D YAPI, POLİKARBONAT, SKYLIGHT ve ÇELİK KONSTRÜKSÜYON sistemleri içeren tüm konularda, tasarım, projelendirme, uygulama ve bakım çalışmaları da yapmaktadır.


polikarbonat levha cephe kaplama sistemleri hobi seraları otomatik kapı kış bahçesi
POLİKARBONAT LEVHALAR
CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ
HOBİ SERALARI
OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ
KIŞ BAHÇESİ

"Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" ilkesini benimseyerek proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda kısa bir süre içersinde sektörün sayılı firmaları arasına girmiştir. 4D Yapı Elemanları olarak, konusunda dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip

Bina dış duvarı, perde duvar. Eski binaların dış duvarlarının yeniden dekorasyonu.
Balkonlar, iç yüzey kaplamaları, dahili kısımlar.
İşaret levhası.
Dahili duvar dekarasyon paneli, tavanlar, reklam panoları.
Endüstriyel kullanım, taşıt gövdeleri.

Polikarbonat malzemeden imal edilen seralar istenilen her ölçüde hazırlanabilmektedir. Sağlam ve uzun ömürlü olması için çelikten imal edilen bu seralar 1 hafta içinde montajlı olarak teslim edilir. Sağlam çelik gövdesi sayesinde kullanışlı ve sağlamdır. Her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı ve ferah olmaktadır
Fotoselli cam kapılar; Otel,hastane,mağaza,fabrika, alış veriş merkezleri ve dahabirçok yer için tercih edilmektedir.Cam ile estetiğin birleştiği bu kapılar giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde fonksiyonel özellikleri ile ihtiyaca cevap vermektedir. Fotoselli kapılar yerli üretimdir 7/24 servis ve teknik parça desteği sunmaktadır.
Kış bahçeleri hava şartlarının olumsuz oldu zamanlarda kişilere ferah aydınlık bir ortam sunmak için imal edilen mimari yapılardır. Kış bahçelerinde kullanılan malzemeler genelde yapıya uygun olmakla birlikte ışıklık sistemlerinde en çok tercih edilen sistem ise polikarbonat levhalar ve solşd camlardır. Bu levhalar hem sağlam hemde yalıtkandır.
BİZDEN HABERLER
Web Sitemiz Yenilenmiştir
Polikarbonat Levha, Cephe Kaplama Sistemleri
Havalandırma Pencereleri, ışıklıklar
4D Yapı Tüm Dünyaya Hizmet Vermektedir
Çatı ve cephe kalmalarında devrim niteliğinde buluş
Fiyat Teklifi Alın

Numune ve Kataloğumuzu Adresinize Gönderelim
     Download Arşivi

PDF Kataloğumuzu İndirin

Bizi Takip Edin
   
Copyright 2012 © Öztek Ajans Her hakkı saklıdır