4d yapı

    
  4D YAPI LTD. , Çalışanlarının  sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle , her türlü otomatik kapılar, polikarbonat kaplamalar ve giydirme cephe işleri ile kalitesinden ödün vermeden, hergün büyüyen bir ivme ile hizmetine devam eden öncü bir firmadır.
Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile, birçok ciddi projeye imza atmış, zaman ve kaliteyi kendine ilke edinmiş  emin adımlarla ilerlemektedir.

KONULARIMIZ   
P.C Kaplamalar          - Proje ve Malzeme Satış                        
Kompozit Levha         - Proje ve Malzeme satış
Cam ve Alüminyum            - Giydirme cephe sistemleri
Otomatik Kapılar      - Proje ve Malzeme Satış

4D YAPI LTD , polikarbonat malzeme sağlanması ve uygulanması yönünde sizlere geniş seçenekler sunmaktadır. Polikarbonat levhalarla istediginiz yerde, istediginiz kadar aydınlık alan sağlayabilir, düşüncelerinizi sınırlamadan her türlü formda güvenerek kullanabilirsiniz. Projenizin her aşamasında 4D YAPI 'nın teknik imkanlarından ve zengin deneyiminden yararlanabilirsiniz. 
4D YAPI ile kompozit levhalar, cam ve alüminyum giydirme cepheler ile binalarınızı giydirebilir; mükemmel imalatlarla darbeye, depreme dayanıklı, inşaat yükü azaltılmış binalar inşaa  edebilirsiniz. Ayrıca, bünyemizde mevcut kompozit işleme tesisimiz ile istenlen projeye uygun kesim, çizim, tava, anahtar geçiş dahil her türlü işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
PM DOOR ,  güvencesiyle, her türlü otomatik kapılardan güvenli giriş ve çıkış sağlayabilirsiniz.

 

Çağdaş, Estetik, Ekonomik, Malzemenin yanısıra sizleri memnun edecek hizmet anlayışını sunmaktan dolayı gururluyuz.


polikarbonat levha cephe kaplama sistemleri hobi seraları otomatik kapı kış bahçesi
POLİKARBONAT LEVHALAR
CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ
HOBİ SERALARI
OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ
KIŞ BAHÇESİ

"Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" ilkesini benimseyerek proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda kısa bir süre içersinde sektörün sayılı firmaları arasına girmiştir. 4D Yapı Elemanları olarak, konusunda dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip

Bina dış duvarı, perde duvar. Eski binaların dış duvarlarının yeniden dekorasyonu.
Balkonlar, iç yüzey kaplamaları, dahili kısımlar.
İşaret levhası.
Dahili duvar dekarasyon paneli, tavanlar, reklam panoları.
Endüstriyel kullanım, taşıt gövdeleri.

Polikarbonat malzemeden imal edilen seralar istenilen her ölçüde hazırlanabilmektedir. Sağlam ve uzun ömürlü olması için çelikten imal edilen bu seralar 1 hafta içinde montajlı olarak teslim edilir. Sağlam çelik gövdesi sayesinde kullanışlı ve sağlamdır. Her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı ve ferah olmaktadır
Fotoselli cam kapılar; Otel,hastane,mağaza,fabrika, alış veriş merkezleri ve dahabirçok yer için tercih edilmektedir.Cam ile estetiğin birleştiği bu kapılar giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde fonksiyonel özellikleri ile ihtiyaca cevap vermektedir. Fotoselli kapılar yerli üretimdir 7/24 servis ve teknik parça desteği sunmaktadır.
Kış bahçeleri hava şartlarının olumsuz oldu zamanlarda kişilere ferah aydınlık bir ortam sunmak için imal edilen mimari yapılardır. Kış bahçelerinde kullanılan malzemeler genelde yapıya uygun olmakla birlikte ışıklık sistemlerinde en çok tercih edilen sistem ise polikarbonat levhalar ve solşd camlardır. Bu levhalar hem sağlam hemde yalıtkandır.
BİZDEN HABERLER
Web Sitemiz Yenilenmiştir Polikarbonat Levha, Cephe Kaplama Sistemleri Havalandırma Pencereleri, ışıklıklar 4D Yapı Tüm Dünyaya Hizmet Vermektedir Çatı ve cephe kalmalarında devrim niteliğinde buluş
Fiyat Teklifi Alın

Numune ve Kataloğumuzu Adresinize Gönderelim
     Download Arşivi

PDF Kataloğumuzu İndirin

Bizi Takip Edin
   
Copyright 2012 © Öztek Ajans Her hakkı saklıdır